RSS
 

O naší kapele

Kapela POPOJEDEM se začala tvořit v roce 2008, rozpadem skupiny Karolína. Zůstali Miloš Mádl, banjo a Roman Šemora, baskytara. Postupem času se přidala posila ve zpěvu Martina Veselá.Po vleklém boji s hledáním kytary se připojil Roman Solík, kytara. Začátkem roku 2009 se k nám přidala jako stálý host Lenka Černá, mandolína. Po nějakém čase nám porodila a věnuje se doma dceři a manželovi. ( netuším s kým má více práce). A bohužel v roce 2014 z našich řad odchází  Miloš Mádl. Krátkou dobu s námi hraje Jan Zeman z Brna, banjo. No pak jsme přijali muzikantské nedochůdče s obrovským talentem, a dali mu možnost, aby si jeho šikovnosti všiml někdo, kdo mu bude moci pomoci výše než mi. Řeč je o mladinkém ( cucákovi ) houslistovi Matyášovi Černém. No už nám frnknul, tak ať letí vzhůru(2016).  Nu a někdy začátkem roku 2015 jsme připojili kytaristu  Mojmíra Marečka a sqělé muzikanty, Petra Blacka Černého, housle, a Radka Kalouska, banjo. Mojmír po roce odešel a tak jsme vydrželi až do konce roku 2018, kdy nás opouští Radek s Blackem. A mi si k vánocům (skoro), nadělili dvě skvělé hráčky, Vandu Drinkovou a Dášu Veselou. A vzhůru do další práce.

Na této stránce bych rád poděkoval našim rodinám, manželkám a manželům, dětem, za  možnost věnovat se našemu koníčku.  Bez jejich obrovské trpělivosti a podpory bychom určitě nemohli takto dělat našeho koníčka a snad i potěšit své okolí. Děkujeme.

Comments are closed.

 
Přejít k navigační liště
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich